Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd 86-510-87189500 yxhjc@yxhjc.com
Wycieczka po fabryce Uzyskaj wycenę
Dom -

Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd Wycieczka po fabryce

  • Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd linia produkcyjna fabryki

Linia produkcyjna

Mamy doświadczony zespół techniczny, który zawsze ściśle kontroluje jakość produktu, koncentruje się na doświadczeniu każdego produktu, poprzez ciągłą aktualizację automatycznych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia jakości produktu. Tymczasem nasz zespół badawczo-rozwojowy zawsze był zaniepokojony ciągłą reformą technologii produkcji i zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku, aby z czasem postępować i wprowadzać innowacje we własnych koncepcjach projektowych.

OEM / ODM

Firma posiada wydajny zespół ds. Rozwoju technicznego, który zgromadził i opanował pełen zakres doświadczeń w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji próbek, produkcji linii montażowych, zarządzania projektami i standardów kontroli jakości. Zorientowani na ludzi, staramy się projektować i rozwijać bezpieczne, wydajne i energooszczędne formy dla klientów, aby zaspokoić potrzeby klientów dzięki doskonałym produktom i doskonałej obsłudze.

R & D

Nasze centrum techniczne składa się z działu technicznego i działu badań i rozwoju, z zespołem doświadczonych elit technicznych i profesjonalnych inżynierów. Koncentrujemy się nie tylko na badaniach podstawowych, ale także dążymy do najwyższej zaawansowanej technologii z wielką innowacyjnością i kreatywną mocą.